Reklamní a mediální agentura +420 723 788 887

online marketing

Možná už jste se setkali se slovy jako Brand Building, Planning, Communication, Advertising a dalšími. Nechceme složitě popisovat, co za vás budeme dělat slovy, která mohou znamenat cokoliv. Chceme poznat vás a vaše podnikání a pomoci vám v oblasti online marketingu. 

A proto se vás budeme ptát a budeme se ptát hodně! 
Věříme na budování dlouhodobé spolupráce a partnerství. A opravdu vyznáváme férové jednání a individuální přístup.

Analytika webu a strategie kampaní

Víte o tom, že můžete zjistit, jak zákazník na vaše stránky přišel, jakou dobu na nich strávil, z které stránky webu odešel a proč? Máte možnost poznat návštěvníky vašich stránek a jejich chování. Díky výsledkům webové analytiky navrhneme novou online strategii, vyhodnotíme výsledky internetové reklamy nebo i navrhneme novou strukturu webových stránek. Prostě zjistíme co je na stránkách slabé místo a uděláme z něj přednost.

ovamedia
ovamedia

SEO, copywriting

V prezentaci společnosti se nevyplácí podceňovat ani optimalizaci stránek (SEO) pro vyhledávače (Google, Seznam…). Jsme schopni optimalizovat vaše stránky s již použitými texty stejně jako vytvořit nový obsah s těmi správnými klíčovými slovy. Pokud nemáte vlastní zdroj kvalitních textů, vytvoříme pro vás poutavé reklamní a marketingové texty, které prodají vaše produkty a služby.

Display reklama, mobilní marketing, remarketing

Display reklama a mobilní marketing jsou o návrhu vhodných inzertních ploch a návrhu bannerů, kterými oslovíte novou skupinu klientů, ať už se jedná o prodej nebo splnění jiného cíle. Navrhneme pro vhodné inzertní plochy na internetu včetně ploch, které nabízí Google. Rádi s vámi probereme i remarketing, tedy oslovení klientů kteří web už navštívili, a možnosti jak je na vaše stránky znovu navést.

ovamedia
ovamedia

Správa sociálních sítí

Myslet si může každý cokoliv, ale realitou je, že bez sociálních sítí to dnes už v podnikání nejde. Navíc vliv sociálních sítí bude stále růst. Podle druhu vašeho podnikání pomůžeme se správou a tvorbou obsahu na Facebooku a nastavením reklamních kampaní. Poradíme i s dalšími sociálními sítěmi jako je Instagram, Twitter, Linked In, YouTube a naučíme vás s nimi pracovat.

PPC reklama

Neméně důležitá je i PPC reklama, tedy reklama za kliknutí. Poradíme s jejím nastavením v nástrojích AdWords od Googlu i Sklik od Seznamu. Nastavíme PPC kampaně pro různé cíle – nákup, odeslání formuláře nebo přihlášení k odběru newsletteru.

ovamedia
ovamedia

Emailing

Emailing může být jednou z nejúčinnějších metod online marketingu. Nastavíme, abyste svým klientům posílali to, co chtějí – obchodní zprávy a ne to co nechtějí – spamy. Dovedeme zhodnotit vaše dosavadní využití emailingu, tak i nově navrhnout strategii a kampaň zrealizovat.

Naše reference

ovamedia
ovamedia
ovamedia
ovamedia
ovamedia

ova media

Copyright © 2019, ovamedia